wydarzenia

Wyścigi Strider

Czym są wyścigi Strider Racing?

Pomyśl o najsłodszej rzeczy, jaką możesz sobie wyobrazić. Teraz odejmij szczeniaczka. Powinieneś sobie wyobrazić legion dziaciaków jadących na rowerkach Strider ustawionych przy bramce startowej, gotowych do przyjaznego wyścigu. Przyjaciele i rodzina kibicują i dopingują. Te wyścigi nie tylko pozwalają dzieciom na pokazanie swoich słodkich umiejętności, ale także pomagają budować pewność siebie, która stanowi podstawę dobrej sportowej rywalizacji. A to… cóż, to trwa całe życie.

Wyścigi Strider Racing to lokalne wyścigi organizowane przez entuzjastów Striderów. Te wyścigi organizowane przez społeczność dają maluchom i starszym dzieciom (w wieku od 18 miesięcy do 6 lat) możliwość odkrywania świata na dwóch kółkach i uczestniczenia w przyjaznych, konkurencyjnych wyścigach. Wiesz, co jeszcze sprawia, że te wydarzenia są imponujące? Pozwalają członkom rodziny Strider poznawać się i dzielić pasją do jazdy. Kto wie, może sąsiad, który mieszka kilka domów dalej też jest fanem rowerów Strider!?

Seria wyścigów Official Strider Cup®. To nasz najbardziej ulubiony event. Uwielbiamy organizować wyścigi Strider Cup i nawiązywać nowe znajomości. Te wyścigi dają tym malutkim speedsterom szansę przetestowania swoich umiejętności na rowerze biegowym Strider na kilku przystankach w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Nigdzie indziej nie znajdziesz czegoś takiego jak dobry wyścig Strider Cup, ponieważ oficjalne wyścigi Strider Cup mogą być organizowane tylko przez franczyzobiorców Strider. Seria wyścigów Strider Cup jest przeznaczona bezpośrednio dla dzieci w wieku 2-6 lat, które chcą doświadczyć emocji związanych z wyścigami. Wstęp na bieg jest bezpłatny dla rodzin i widzów; jednakże może obowiązywać opłata startowa dla zawodników.

© 2020 Strider Sports International, Inc. All Rights Reserved. Trademarks, Privacy Policy

2221 N. Plaza Dr., Rapid City, SD 57702. Merchant outlet is US based.