Wydarzenia

Odkryj świat Strider

Wyścigi są super! Ale nie tylko to można robić na rowerze! Nasze wydarzenia zachęcają malucha do odkrywania otaczającego go świata, jednocześnie budując swoje umiejętności jazdy i dobrze się bawiąc. Czy jesteś gotowy na najlepszą część? Zawody Strider Exploring są dostępne tylko dla użytkowników Strider i ich rodzin.

Zgadza się! jesteś częścią ekskluzywnego klubu, który może mieć dostęp do wszystkich tych niesamowitych wydarzeń. Na co czekasz? Dołącz do nas w tych niesamowitych przygodach. Nie możemy się doczekać spotkania z Tobą!

 

Strefy Przygód Strider to bezpieczne i przyjazne miejsca, które zachęcają dzieci o różnych umiejętnościach do jazdy próbnej na rowerze Strider i zabawy z innymi dziećmi. Wszystko podczas doskonalenia i rozwijania swoich słodkich umiejętności prowadzenia roweru. Obserwuj, jak Twoje dziecko z pewnością siebie i dumą biega na rowerze po rampach, przez tunele z wytwornicami mgły, potworem z makaronu i O WIELE WIĘCEJ. Strefy Przygód Strider to zabawny i niesamowity sposób na zapoznanie dziecka z rowerami Strider. To nawet świetne miejsca dla doświadczonych użytkowników Strider, aby doskonalić bardziej zaawansowane umiejętności jazdy na rowerze. Bez względu na umiejętności, po prostu chcemy, żeby dzieci się dobrze bawiły. Strefy Przygód Strider właśnie to robią, dając dzieciom szansę na poznanie nowych przyjaciół i stworzenie wspomnień na całe życie.

 

Jazda na rowerze to wspaniała przygoda. Przejażdżki Strider Explore to idealny sposób by dzieci poznały nowych przyjaciół i zdobyły nowe umiejętności na rowerze. Strider Explore Rides to imprezy, które koncentrują się na lokalnych społecznościach. Mogą to być przejażdżki Twoim ulubionym szlakiem rowerowym lub miejsca, które mają znaczenie historyczne lub kulturowe dla Twojej społeczności lub mogą być po prostu fajne. Dzieci mogą nauczyć się podczas nich czegoś nowego… na przykład zwiedzać lokalne muzeum. Strider Explore Rides daje dzieciom możliwość odkrywania otaczającego ich świata, rozwijania umiejętności na rowerze i poznawania nowych przyjaciół.

Pomyśl o najbardziej znanych miejscach na świecie: Waszyngtonie, Mount Rushmore, Taj Mahal, Big Ben, Wielkim Murze, NASA. Strider Discovery Rides to nie wyścigi wyczynowe, ale niezapomniane przejażdżki, podczas których rodzice i ich dzieci mogą odkrywać wyjątkowe i inspirujące miejsca. Te wydarzenia są przeznaczone wyłącznie dla użytkowników Strider i ich rodzin. A kiedy mówimy ekskluzywny, mamy dokładnie to na myśli. Wydarzenia nie są otwarte dla publiczności, a liczba rejestracji może być ograniczona. Te przejażdżki, o których jest głośno dają Tobie i Twoim dzieciom szansę spotkania się, dzielenia się swoją pasją z nowymi przyjaciółmi, w jedynym w swoim rodzaju miejscu, do którego inaczej nie miałbyś dostępu!

© 2020 Strider Sports International, Inc. All Rights Reserved. Trademarks, Privacy Policy

2221 N. Plaza Dr., Rapid City, SD 57702. Merchant outlet is US based.