x

ROWEREK BIEGOWY STRIDER 12 CLASSIC - model dla początkujących

Kolor:
2.9 kg
brak w magazynie (czas oczekiwania do 14 dni)
389,00 zł
-
+
zakupy na raty
zakupy na raty

Ryan McFarland, założyciel... „ Model 12 CLASSIC to powrót do korzeni...super prosta konstrukcja z podstawowymi elementami, które sprawiają, że marka STRIDER jest numerem 1 na świecie, a jednocześnie tańszą wersją bez niektórych opcji niestandardowych”.

Strider 12 Classic ma ten sam korpus i koła z których marka jest znana na całym świecie jednak model został okrojony do funkcji podstawowych. Regulacja siodełka od 27cm do 41 cm (mierząc wewnętrzną długość nogi).

Rowerek biegowy odpowiedni dla dzieci od 18 miesiąca życia wzwyż.

Kierownica - STRIDER 12 CLASSIC

STRIDER 12 CLASSIC - Kierownica

Standardowa 22.2 mm stalowa kierownica. Małe uchwyty wykonane z pianki uretanowej zakończone ochronnymi końcówkami. Zacisk wykonany z litego aluminium pozwala na regulację wysokości kierownicy od 46 do 56 cm. 5 mm klucz imbusowy w komplecie.

Koła - STRIDER 12 CLASSIC

STRIDER 12 CLASSIC - Koła

Jedyne w swoim rodzaju ultralekkie, jednoczęściowe koła, pięcioramienna felga wzmocniona 10 oprawami łożyskowymi zapewniającymi maksymalną wytrzymałość przy jak najniżej masie roweru. Wysokiej jakości maszynowe łożyska.

Opony - STRIDER 12 CLASSIC

STRIDER 12 CLASSIC - Opony

Piankowe superlekkie i trwałe, które zapewniają wygodną jazdę. Nie wymagają pompowania.

Siodełko - STRIDER 12 CLASSIC

STRIDER 12 CLASSIC - Siodełko

Wytrzymałe piankowe siodełko zostało specjalnie zaprojektowane dla najmłodszych, początkujących rowerzystów. Jest mniejsze, węższe i lżejsze niż typowe siodełko co pozwala na utrzymanie odpowiedniej postawy podczas jazdy. Sprawdzi się w każdej sytuacji i pogodzie.

*** dzieci powyżej 3 roku życia mogą potrzebować dłuższej sztycy sprzedawanej oddzielnie.

Zacisk sztycy i kierownicy - STRIDER 12 CLASSIC

STRIDER 12 CLASSIC - Zacisk sztycy i kierownicy

Wykonane z litego aluminium zaciski sztycy pozwalają na regulację wysokości siodełka od 28cm do 41 cm. W komplecie 5 mm klucz imbusowy.

Podnóżek - STRIDER 12 CLASSIC

STRIDER 12 CLASSIC - Podnóżek

Unikalny, opatentowany i scalony z ramą podnóżek umieszczony bezpośrednio pod siodełkiem pomaga utrzymać równowagę. Pozycja ta sprzyja wyrobieniu umiejętności stania podczas jazdy oraz skakania na rowerze.

Hamulce - STRIDER 12 CLASSIC

STRIDER 12 CLASSIC - Hamulce

Możliwość zamontowania hamulca nożnego gdy dziecko sprawnie posługuje się podnóżkiem. Nie zaleca się montowania hamulca w początkowych fazach nauki jazdy gdyż dodaje on niepotrzebny ciężar.

ŚWIETNA OBSŁUGA KLIENTA, WSPANIAŁY PRODUKT

W ostatniej chwili zdecydowałem się na zakup Stridera na urodziny dla 3-letniej córki. Obawiałem się jednak, że nie zostanie dostarczony do czasu przyjęcia urodzinowego więc skorzystałem z opcji chat'u na stronie firmy i w przeciągukilku minut dostałem informację zwrotną od Tylera, który zapewnił mnie, że rower dojedzie do Michigan na czas. Przekazał mi szczegółowe informacje na temat procesu dystrybucji i wysyłki oraz podał dokładny okres oczekiwania na przesyłkę więc nie było powodów do niepokoju. Poprosił mnie o wiadomość mailową w chwili gdy otrzymam maila z potwierdzeniem realizacji zamówienia by mógł prześledzić cały proces i upewnić się, że rower wyszedł z magazynu najbliższego mojemu miejscu zamieszkania. Następnie otrzymałem potwierdzenie, że rower jest w drodze z Atlanty i dotrze do mnie na czas. Jeszcze raz dziękuję za najlepszą obsługę klienta!


Dodaj opinię

Twój e-mail będzie niewidoczny.

Twoja ocena:

Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych jest firma SG TRADE z siedzibą w Czarnkowie, ul. Krzyżowa 5. Twoje dane będziemy przetwarzać w celu opublikowania opinii, w celu jej analizy, oraz w celach marketingowych. Wyrażając swoją opinię możesz przy okazji dobrowolnie wyrazić zgodę na otrzymywanie od nas komunikacji handlowej. Masz prawo w każdym czasie cofnąć udzieloną zgodę na komunikację marketingową na stronie https://stridersports.pl/rezygnacja lub pisząc e-mail na adres info@stridersports.pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Pola oznaczone * są wymagane.

Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.