Media

Pobieranie Logo

Pełne logo Strider składa się z dwóch zarejestrowanych znaków towarowych: ikony i znaku słownego. Icon posiada unikalny czarny element dekoracyjny z białym wypełnieniem. Wordmark zawiera białe litery z czarnym cieniem. Każdy jest indywidualnie zarejestrowany jako znak towarowy i musi być identyfikowany za pomocą znaku ®, jeśli jest używany indywidualnie. W przypadku połączenia w celu utworzenia pełnego logo wymagany jest tylko jeden ®. Te logo mogą być używane tylko na białym lub żółtym tle stroju handlowego. W przypadku użycia na innym tle wymagany jest biały kontur.

UWAGA: Logo na tej stronie jest JEDYNYM aktualnym, oficjalnym logo reprezentującym produkty Strider Sports International, Inc. i Strider.

Pełne logo Strider składa się z dwóch zarejestrowanych znaków towarowych: ikony i znaku słownego. Ikona posiada unikalny czarny element dekoracyjny z białym wypełnieniem. Znak słowny zawiera białe litery z czarnym cieniem. Każdy jest indywidualnie zarejestrowany jako znak towarowy i musi być identyfikowany za pomocą znaku ®, jeśli jest używany indywidualnie. W przypadku połączenia w celu utworzenia pełnego logo wymagany jest tylko jeden ®. Te logo mogą być używane tylko na białym lub żółtym tle stroju handlowego. W przypadku użycia na innym tle wymagany jest biały kontur.

Loga Strider są zastrzeżonymi znakami towarowymi Strider Sports International, Inc. Ich użycie jest ograniczone do osób specjalnie do tego upoważnionych. Przeczytaj pełne informacje o znaku towarowym Strider i jego użytkowaniu here.

Strider Yellow

CMYK: 0/19/100/0

RGB: 255/205/3

HEX: #ffcd03

Najlepsze praktyki

  • Logo nigdy nie powinno być zmieniane, kształtowane, stylizowane ani kolorowane.
  • Logo zawsze powinno mieć odpowiednią wielkość, aby była czytelna.
  • Logo nigdy nie powinno być używane na rozpraszających tłach, które utrudniają czytelność.

Wersje bez białego obrysu do użytku w kolorze białym lub żółtym

Wersje z białym obrysem do użytku na czarnym lub obrazie

© 2020 Strider Sports International, Inc. All Rights Reserved. Trademarks, Privacy Policy

2221 N. Plaza Dr., Rapid City, SD 57702. Merchant outlet is US based.