Strider 20 Sport – rower biegowy dla nastolatków i dorosłych

czwartek, 18.10.2018 autor:
Strider 20 Sport – rower biegowy dla nastolatków i dorosłych

Jeżeli Twoje dziecko ma kilkanaście lat, ale jeszcze nie jeździ na rowerze, to znaczy, że wiemy, jak Ci pomóc. Nasz nowy model rowerka biegowego Strider 20 Sport to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą nauczyć się jazdy i szukają modelu dla siebie. Dowiedz się więcej o tym rowerze i sprawdź, jak wiele ma do zaoferowania.

Nigdy nie jest za późno

Czasami bywa tak, że dziecko nie jest zainteresowane jazdą na rowerze lub choruje i nie może zacząć swojej przygody z tym pojazdem wtedy, kiedy rówieśnicy. Przychodzi jednak taki czas, że nastolatek, który nie umie jeździć na rowerze, decyduje, że nadszedł już moment na tego typu aktywność fizyczną. Właśnie wtedy najlepiej wybrać rower biegowy Strider 20 Sport. Najważniejsze jest to, by uświadomić zarówno sobie, jak i nastolatkowi, że nigdy nie jest za późno na dobrą zabawę. Pomóż swojemu dziecku odkryć piękno jazdy na rowerze i wolność, jaką daje tego typu pojazd.

Strider 20 Sport – funkcjonalność i solidna budowa

Projektując nasz nowy model dla nastolatków i dorosłych, zależało nam na tym, by stworzyć rower, który będzie służył swojemu właścicielowi przez wiele lat. Musieliśmy więc postawić na solidne materiały, precyzję wykonania oraz bardzo dużą regulowalność. Jest to szczególnie istotne w przypadku osób o wyjątkowych potrzebach. Należy im się komfort i dopasowanie do indywidualnych preferencji. Siodełko, mierząc wewnętrzną długość nogi, może mieć wysokość od 67,3 cm do 81,9 cm. Tak duży zakres stanowi gwarancję długoletniej przydatności rowerka. Dodatkowo do nowego modelu Strider 20 Sport możesz w bardzo prosty sposób przymocować podnóżek, który pomaga w utrzymaniu równowagi podczas szybszej jazdy. Ten rower jest idealny jako pierwszy kontakt z tego typu aktywnością fizyczną i stanowi przepustkę do dalszej nauki na pojazdach z pedałami.

Postaw na bezpieczeństwo

Strider 20 Sport to model przeznaczony dla osób, które mają wyjątkowe potrzeby. Rower musi więc być bezpieczny. Od samego początku wiedzieliśmy, że fundamentem tego modelu jest komfort i bezpieczeństwo. Pierwsza cecha jest realizowana poprzez wysoką regulowalność, zaś druga to niuanse sprawiające, że Strider 20 Sport jest taki niezwykły. Szerokie (4,45 cm) opony to gwarancja wygodnej jazdy po różnych nawierzchniach, a wysokiej jakości hamulce V-BRAKE dają poczucie bezpieczeństwa nawet podczas bardzo szybkiej jazdy. Dodatkowo zadbaliśmy o to, by montaż roweru był intuicyjny i nie wymagał specjalistycznych umiejętności. W razie jakichkolwiek problemów zachęcamy do obejrzenia filmiku instruktażowego, który rozwieje wszelkie wątpliwości.

« BLOG Udostępnij na facebooku

Blog Strider

Od zawsze zależało nam na tym, by nasze dzieci były aktywne i spędzały czas na powietrzu, a nie wpatrując się w ekran telewizora. Zachęcaliśmy je więc do aktywności poza domem. Tak zaczęła się nasza przygoda z marką Strider. Teraz postanowiliśmy przybliżyć Wam jakie korzyści niesie ze sobą zabawa rowerkami biegowymi.

Ostatnie wpisy na blogu

Rowerki biegowe Strider