Strider Sport 12 – zdobywca nagrody “Zabawka roku”

czwartek, 19.07.2018 autor:
Strider Sport 12 – zdobywca nagrody “Zabawka roku”

W naszej ofercie znajdują się rowerki biegowe niemal dla każdej grupy wiekowej. Wszystkie z nich są chętnie wybierane przez konsumentów. Ostatnio jednak dotarła do nas wyjątkowa nowina. Rowerek Strider Sport 12 dostał nagrodę “Zabawka roku 2018” i utrzymał zeszłoroczny tytuł. Dlaczego to właśnie ten model został wyróżniony? W tym tekście opowiemy Ci o tym wyjątkowym rowerze biegowym dla Twojego dziecka.

Wiele lat udoskonalania

Strider Sport 12 to wyjątkowy rower, którego projekt był 9 lat udoskonalany. Inżynierowie z naszej firmy szukali rozwiązań, pozwalających na połączenie maksymalnej wydajności oraz wygody użytkowania. Owocem tej pracy jest właśnie wyjątkowy Strider Sport 12, który cieszy się popularnością wśród rodziców i dzieci na całym świecie.

W czym tkwi sekret?

Przede wszystkim chodzi o wszechstronność. Rowerek nadaje się dla dzieci od 8 miesięcy do 5 roku życia. Oznacza to, że pojazd rośnie razem z użytkownikiem. Wszystko dzięki szerokim możliwościom regulacji poszczególnych elementów. Zaletą jest również brak konieczności posiadania jakichkolwiek narzędzi. Wszystko możesz zrobić wyłącznie przy użyciu rąk. Strider Sport 12 to również ultralekkie opony wykonane z solidnego materiału. Dla Twojej wygody nie wymagają one pompowania. Z myślą o najmłodszych użytkownikach w rowerze zostało zastosowane wyprofilowane siodełko, które jest mniejsze, węższe i lżejsze od typowych rozwiązań.

Strider zabawka roku

Rower biegowy dla mniejszych i większych

Strider Sport 12 nadaje się również dla dzieci, które radzą już sobie dobrze i swobodnie poruszają się na tego typu pojeździe. Gdy zauważysz, że maluch unosi nogi podczas jazdy, warto zastanowić się nad zamontowaniem specjalnego podnóżka z antypoślizgową naklejką. Umieszczony bezpośrednio pod siodełkiem, pomaga utrzymać równowagę. Ponadto dziecko może również ćwiczyć jazdę tylko z wykorzystaniem siły rozpędu. Strider Sport 12 to również najlepiej wyposażony model rowerka w naszej ofercie. Można go rozbudować o bujak oraz płozy. Dzięki temu nawet maluszki, które nie są jeszcze gotowe na samodzielną jazdę, mogą cieszyć się funkcjonalnością Stridera. Wystarczy tylko kilka ruchów, by zamienić rowerek w minisanki lub domową zabawkę do bujania. 

Czym jest nagroda „Zabawka roku”?

Jest to najbardziej prestiżowy konkurs, oceniający jakość i funkcjonalność zabawek. Dzięki tej nagrodzie rodzice z całej Polski już od kilku lat otrzymują rzetelną informację na temat zabawek, które warto kupić dzieciom. Oprócz znaku jakości, nagroda „Zabawka roku” jest dobrym powodem do wywołania społecznej dyskusji o znaczeniu zabawy w życiu każdego dziecka.

Kryteria oceny to:

1. Bezpieczeństwo i jakość wykonania
2. Funkcjonalność
3. Pomysł na zabawkę
4. Wpływ na rozwój dziecka
5. Design
6. Opis zabawki

Strider zabawka roku

Jury składa się ze specjalistów, zajmujących się szeroko pojętą branżą dziecięcą. Znajdują się w nim, psycholodzy, fizjoterapeuci, dziennikarze branżowi oraz znani rodzice.

Jest nam niezmiernie miło, że już kolejny raz szacowne grono zdecydowało o tym, by właśnie nasz produkt wybrać zabawką roku. Traktujemy to, jako ukoronowanie ciężkiej pracy oraz znak, że to, co robimy, ma sens. Obiecujemy, że to nie jest nasz ostatnia nagroda, a Strider Sport 12 to tylko przedsmakiem tego, na co nas stać.

« BLOG Udostępnij na facebooku

Blog Strider

Od zawsze zależało nam na tym, by nasze dzieci były aktywne i spędzały czas na powietrzu, a nie wpatrując się w ekran telewizora. Zachęcaliśmy je więc do aktywności poza domem. Tak zaczęła się nasza przygoda z marką Strider. Teraz postanowiliśmy przybliżyć Wam jakie korzyści niesie ze sobą zabawa rowerkami biegowymi.

Ostatnie wpisy na blogu

Rowerki biegowe Strider