4 powody dla których warto wybrać rowerek biegowy Strider

środa, 13.06.2018 autor:
4 powody dla których warto wybrać rowerek biegowy Strider

Nauka jazdy na rowerze jest bardzo ważna dla każdego dziecka. Mały człowiek wynosi z tej lekcji niezwykle istotne doświadczenie, mówiące o tym, że trening zawsze przynosi rezultaty i jeżeli się czegoś bardzo chce, to nie ma takiej rzeczy na świecie, która jest w stanie temu zapobiec. Zanim jednak maluch dojdzie do tych wielkich wniosków, czeka go trudne zadanie opanowania umiejętności jazdy na rowerze. Żeby wszystko przebiegało łatwo i przyjemnie konieczny jest odpowiedni rowerek, który nie utrudni całego procesu. Dzisiaj poznasz 4 powody, dla których Twoje dziecko powinno uczyć się jeździć na rowerkach biegowych marki Strider. Zaczynamy!

1. Najpierw koordynacja, a potem pedałowanie

Najczęściej sytuacja wygląda następująco - dziecko dostaje mały rowerek z kółkami pomocniczymi i pierwszą czynnością, jaką musi opanować, jest pedałowanie. Co prawda, niemal każdy z nas tak się uczył, ale z rowerkami Strider jest nieco inaczej. Bardziej stawiamy na ćwiczenie umiejętności motorycznych, które przydadzą się, gdy maluch przesiądzie się już na tradycyjny rowerek. Wybierając produkt Stridera na samym początku sprawi, że Twoje dziecko stanie się mistrzem równowagi a dopiero potem nauczy się pedałować. Szybko przekonasz się, że taka kolejność znacznie usprawnia naukę i daje więcej satysfakcji zarówno maluszkowi, jak i Tobie.

2. Rowerki Strider są bardzo lekkie

Jest to niezwykle ważne, w przypadku, gdy chcesz sprezentować rowerek biegowy naprawdę małemu dziecku. Nasze pojazdy ważą tylko 3 kg, co sprawia, że Twoja pociecha beż żadnego problemu będzie mogła bawić się, zapominając o przeciążeniu i upadkach. Wszystko po to, by nie wykluczać żadnego dziecka. Kompaktowe rozmiary oraz niska waga wykluczają ryzyko, że rowerek zalegnie w piwnicy, ponieważ będzie za ciężki dla dziecka.

3. Banalna obsługa

Zapewne pierwsza myśl, jaka przychodzi Ci do głowy, jeżeli chodzi o zakup rowerka biegowego dla dziecka to obsługa. Obawiasz się konieczności składania, skręcania i pompowania opon. Musimy Cię uspokoić, ponieważ, jeżeli chodzi o rowerki Strider to nie musisz martwić się niczym podobnym. Kierownica i siodełko są regulowane w bardzo prosty sposób i robisz to tylko wtedy, gdy maluch rośnie i trzeba dostosować rowerek do jego potrzeb. Z kolei opony są w pełni bezobsługowe. Nie musisz ich pompować ani martwić się dętką. Rowerki Strider są zaprojektowane w taki sposób, by dawały maksimum komfortu oraz sprawiały minimum kłopotów wynikających z serwisowania.

4. Jeden rowerek biegowy aż do 5 roku życia

Wybierając markę Strider dajesz sobie kilka lat spokoju, ponieważ nasz rowerek biegowy może służyć Twojemu maluchowi aż do 5 roku życia. Możliwość regulowania wysokości siodełka oraz kierownicy sprawia, że wraz z rozwojem dziecka rowerek również się zmienia i dopasowuje do jego potrzeb. Co lepsze, nie potrzebujesz do tego całej skrzynki z narzędziami i fachowej wiedzy. Wszystko zostało zaprojektowane w taki sposób, by było jak najmniej kłopotliwe.

« BLOG Udostępnij na facebooku

Blog Strider

Od zawsze zależało nam na tym, by nasze dzieci były aktywne i spędzały czas na powietrzu, a nie wpatrując się w ekran telewizora. Zachęcaliśmy je więc do aktywności poza domem. Tak zaczęła się nasza przygoda z marką Strider. Teraz postanowiliśmy przybliżyć Wam jakie korzyści niesie ze sobą zabawa rowerkami biegowymi.

Ostatnie wpisy na blogu

Rowerki biegowe Strider