Rowerek biegowy Strider - zabawa przez cały rok

czwartek, 07.06.2018 autor:
Rowerek biegowy Strider - zabawa przez cały rok

Większość dzieci lubi jazdę na rowerze i gdy tylko na zewnątrz jest ładna pogoda, parki i skwery zapełniają małymi rowerzystami. Co jednak zrobić zimą? Czy istnieje produkt, który pozwoli bawić się dziecku przez cały rok bez względu na to, jak jest za oknem? Otóż tak! Dzisiaj dowiesz się nieco więcej o rowerach, które możesz modyfikować tak, by służyły Twojemu maluchowi 365 dni w roku. Co więcej, jest to bardzo proste i niezbyt kosztowne. Zaczynamy!

Słońce = tradycyjny rowerek biegowy

W przypadku wiosny, lata i jesieni sytuacja jest stosunkowo prosta. W naszym sklepie znajdziesz szereg modeli, które są przystosowane do jazdy przez większą część roku. Wszystkie produkty radzą sobie ze zmiennymi temperaturami oraz wilgocią. Zadbaliśmy również o wygodę oraz komfort dzieci, korzystających z rowerków Strider. Niezależnie od tego, na jaki model się zdecydujesz - Twoja pociecha będzie zadowolona. Co jednak zrobić zimą?

Koniec z zimowaniem rowerka dla dzieci

Z założenia zima nie jest idealnym okresem, jeśli chodzi o większość aktywności fizycznych. Niska temperatura i śnieg nieco utrudniają zabawę. Nie w przypadku rowerów Strider! Nasi konstruktorzy długo myśleli, w jaki sposób obejść zimowe warunki i sprawić, że dzieci będą mogły jeździć przez cały rok. Tak właśnie powstały specjalne płozy śniegowe doczepiane do kół. Dzięki nim maluch może cieszyć się swoim rowerkiem biegowym nawet wtedy, gdy śnieg zasłoni chodniki. Płozy są zaprojektowane w taki sposób, by ułatwić zabawę i gwarantować komfort oraz bezpieczeństwo. Co więcej, ich montaż jest niezwykle prosty i nie będziesz potrzebować całej skrzynki narzędzi. Wszystko po to, by można było szybko założyć lub zdemontować płozy.

A co, gdy za oknem pada deszcz?

Nawet najsprytniejszy rodzic nie wygra z deszczem. Gdy za oknem pada, jazda na rowerze jest utrudniona, żeby nie powiedzieć niemożliwa. Nie oznacza to jednak, że Strider powinien wtedy zostać schowany do piwnicy i czekać na lepsze czasy. Konstruktorzy wpadli również na pomysł jak rozwiązać ten problem. Wystarczy tylko skorzystać z naszego bujaka. Dzięki niemu Twoje dziecko może “jeździć” na rowerku w domu nawet wtedy, gdy na zewnątrz leje deszcz. Rower jest montowany do specjalnej konstrukcji, która gwarantuje dobrą zabawę i pełną kontrolę. Bujak jest również stabilny i nie musisz obawiać się, że maluch przewróci się na bok. Całość jest wykonana z solidnego plastiku, który wytrzyma naprawdę intensywną zabawę oraz przetrwa długie ulewy.

365 dni zabawy

Jak widzisz, kupując jeden rowerek biegowy Strider zapewniasz swojemu dziecku 365 dni dobrej zabawy. Dzięki naszym akcesoriom maluch nigdy nie będzie się nudzić i w każdej chwili będzie mógł skorzystać ze swojego rowerka, niezależnie, czy za oknem będzie słońce, śnieg, czy deszcz.

« BLOG Udostępnij na facebooku

Blog Strider

Od zawsze zależało nam na tym, by nasze dzieci były aktywne i spędzały czas na powietrzu, a nie wpatrując się w ekran telewizora. Zachęcaliśmy je więc do aktywności poza domem. Tak zaczęła się nasza przygoda z marką Strider. Teraz postanowiliśmy przybliżyć Wam jakie korzyści niesie ze sobą zabawa rowerkami biegowymi.

Ostatnie wpisy na blogu

Rowerki biegowe Strider