Jeden rower biegowy dla dwulatka i pięciolatka. Czy to możliwe?

środa, 23.05.2018 autor:
Jeden rower biegowy dla dwulatka i pięciolatka. Czy to możliwe?
Kupno pierwszego rowerka dla dziecka to bardzo duże wydarzenie zarówno dla malucha, jak i jego rodziców. Rynek przepełniony jest wieloma bardziej lub mniej udanymi modelami, których producenci obiecują niestworzone rzeczy. Jedni stawiają na bezpieczeństwo i lekką konstrukcję a inni na łatwość obsługi. Wyobraź sobie, że istnieją rowerki biegowe dla dzieci, które łączą wszystkie zalety konkurencyjnych marek i nieco więcej. Takie są właśnie rowerki Strider. Z tego tekstu dowiesz się nieco więcej o tym, co dla Ciebie przygotowaliśmy.
 

Kiedy pierwszy rowerek?

Chyba najczęściej pojawiające się pytanie. Każdy rodzic zastanawia się, kiedy jest dobry moment na pierwszy rowerek biegowy. Otóż produkty, które znajdziesz w naszej ofercie, nadają się już dla dzieci, które skończyły 18 miesięcy! Może Ci się wydawać, że Twoja pociecha nie poradzi sobie, w takim wieku, z utrzymaniem rowerka biegowego, ale nic bardziej mylnego! Stridery ważą 3 kg, co sprawia, że niemal każde dziecko “udźwignie” rowerek i będzie mogło z niego swobodnie korzystać.
 

Czy co roku musisz wymieniać rowerek dla dziecka?

Dotychczas tak to wyglądało. Kupując rowerek biegowy dla dziecka, raz na pół roku lub rok, konieczna była wymiana na nowy model. W przypadku produktów marki Strider nie musisz przejmować się tego typu rzeczami. Nasze rowery są tak skonstruowane, by rosły razem z dzieckiem. Co to oznacza? Otóż każdy model daje Ci możliwość regulacji wysokości siodełka oraz kierownicy. Dzięki temu, gdy Twoje dziecko urośnie, łatwo dostosujesz wymiary pojazdu do jego indywidualnych potrzeb. Co najlepsze nie będziesz potrzebować do tego skrzynki pełnej narzędzi i fachowej wiedzy z zakresu mechaniki. Gwarantujemy, że każdy poradzi sobie z “serwisem” Striderów. Dzięki temu rowerek będzie towarzyszył Twojemu dziecko od 18 miesięcy do nawet 5 roku życia!
 

Jak często podwyższać siodełko i kierownicę?

Na to pytanie trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Najważniejsze jest to, abyś obserwował, jak Twoje dziecko bawi się na rowerku i jaką pozycję przyjmuje. Wszystko po to, by możliwie szybko wyłapać konieczność wyregulowania kierownicy lub siodełka. Gdy tylko zauważysz, że maluch zbytnio pochyla się do przodu lub bieganie z rowerkiem zaczyna sprawiać mu trudność, powinieneś “wziąć pojazd na serwis”. Jak już wspominaliśmy nie będziesz potrzebować do tego żadnych narzędzi lub specjalistycznej wiedzy.
 

Strider = oszczędność

Jak widzisz decydując się na Stridera nie tylko otrzymujesz porządny rower, który zagwarantuje Twojemu dziecku kilka lat dobrej zabawy, ale też oszczędzasz pieniądze. Przemyślana i solidna konstrukcja nie wymaga zabiegów konserwacyjnych, a przy prawidłowym funkcjonowaniu rower może służyć Twojemu dziecku nawet do 5 roku życia!
 
« BLOG Udostępnij na facebooku

Blog Strider

Od zawsze zależało nam na tym, by nasze dzieci były aktywne i spędzały czas na powietrzu, a nie wpatrując się w ekran telewizora. Zachęcaliśmy je więc do aktywności poza domem. Tak zaczęła się nasza przygoda z marką Strider. Teraz postanowiliśmy przybliżyć Wam jakie korzyści niesie ze sobą zabawa rowerkami biegowymi.

Ostatnie wpisy na blogu

Rowerki biegowe Strider