Ranking rowerków biegowych dla dziecka

środa, 04.04.2018 autor:
Ranking rowerków biegowych dla dziecka

Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami, a wraz z nią zacznie się sezon na wszelkiego rodzaju aktywności fizyczne. Jeżeli chcesz zapewnić swojemu dziecku dobrą zabawę, to znaczy, że rowerki biegowe są czymś, czego szukasz. W tym artykule porównamy trzy modele rowerków biegowych dla dzieci marki Strider i pomożemy Ci podjąć decyzję, który pojazd będzie najlepszy dla Twojego maluszka. Zaczynamy!

Rowerek biegowy Strider z serii CLASSIC

Podstawowa wersja rowerków biegowych, co nie znaczy, że najgorsza. Jest to dobry wybór, jeżeli chcesz sprawdzić, czy Twoje dziecko będzie chciało jeździć i jest już gotowe na rower. Niezaprzeczalną zaletą tego rozwiązania jest jego cena. Co do aspektów technicznych, pojazd waży 2,9 kg, dzięki czemu maluszek powinien poradzić sobie z jego masą. Warto wspomnieć o tym, że wersja CLASSIC jest przystosowana dla dzieci od 18 miesięcy do 3 roku życia. Dobrą wiadomością dla rodziców są również niewymagające pompowania. Rowerek Strider CLASSIC to wydatek rzędu 389 zł, co sprawia, że produkt jest bardzo przystępny.

Rowerek biegowy Strider z serii SPORT

Bestseller roku 2017. Rowerki z tej serii są wszechstronnie przygotowane na zabawę z Twoim dzieckiem. Przemyślana i lekka (2,9 kg) konstrukcja, niepompowane opony, nakładka ochronna na kierownicę, wyściełane siodełko i wyprofilowane uchwyty to największe zalety tego modelu. Co więcej, producent zadbał o to, by rowerek (w przeciwieństwie do serii CLASSIC) można było obsługiwać całkowicie beznarzędziowo. Oznacza to, że nie potrzebujesz skrzynki z przyrządami, za każdym razem, gdy Twój maluszek chce pojeździć na rowerku. To bardzo duży plus. Wersja SPORT jest skierowana do maluchów od 18 do 5 roku życia! Pojazd “rośnie” razem z Twoim dzieckiem. Koszt tego modelu to 529 zł.

Rowerek biegowy Strider z serii PRO

Z pełnym przekonaniem można stwierdzić, że jest to seria dla wymagających klientów, którzy wiedzą, czego chcą i zależy im na najwyższym komforcie. Seria PRO to przede wszystkim lekka konstrukcja (2,4 kg). Tak niewielki ciężar daje Ci pewność, że dziecko poradzi sobie z obsługą pojazdu i utrzymaniem go w odpowiedniej pozycji. Seria jest skierowana do maluchów od 18 miesięcy do 5 roku życia, co podobnie jak w przypadku modeli SPORT sprawia, że rower “dopasowuje” się do Twojego dziecka wraz z jego rozwojem. Producent nie zapomniał o niepompowanych oponach, ochronie kierownicy, wyprofilowanych rączkach i komfortowym, wyściełanym siodełku. Decydując się na rowerek z serii PRO, nie potrzebujesz również żadnych narzędzi, by go złożyć lub rozłożyć. Oprócz wszystkich obowiązkowych technicznych aspektów, w tym modelu znajdziesz również estetyczną tabliczkę z numerem oraz komfortowy podnóżek. Dzięki niemu Twoje dziecko będzie mogło ćwiczyć jazdę z własnym pędem i oprzeć wygodnie nogi. To znacznie przyśpieszy proces nauki jazdy na rowerze. Koszt rowerka z serii PRO to 659 zł.

« BLOG Udostępnij na facebooku

Blog Strider

Od zawsze zależało nam na tym, by nasze dzieci były aktywne i spędzały czas na powietrzu, a nie wpatrując się w ekran telewizora. Zachęcaliśmy je więc do aktywności poza domem. Tak zaczęła się nasza przygoda z marką Strider. Teraz postanowiliśmy przybliżyć Wam jakie korzyści niesie ze sobą zabawa rowerkami biegowymi.

Ostatnie wpisy na blogu

Rowerki biegowe Strider