Życzliwość

Twoje zakupy zmieniają świat!

(Zmieniasz świat , a nawet o tym nie wiesz!)

Uwielbiamy jeździć na rowerach i inspirować dzieci do jazdy. ALE! Chcemy więcej! O wiele więcej! Chcemy, aby wszyscy (i mamy na myśli wszystkich) doświadczyli wolności i radości, które towarzyszą jeździe. Zdajemy sobie sprawę, że to całkiem duży cel, ale mamy doskonały plan, i wiemy jak go osiągnąć. Przeznaczyliśmy 1% dochodu brutto z każdego roweru Strider sprzedanego na rzecz fundacji Strider® Rider Fund.

Dlaczego rower?

Jazda na rowerze potrafi zmienić życie na lepsze… umiejętności i zdolności, które dzieci nabywają podczas nauki jazdy, budują ich pewność siebie. Odkrywają swobodę i wolność, uczą się. Zaufanie i niezależność, których dzieci doświadczają w życiu na dwóch kółkach, stanowią podstawę sukcesu, który ma wpływ na wszystkie obszary ich życia.

 

Wszystko zaczyna się od Stridera

PIerwszy rower Strider uczy równowagi, która jest początkiem wielkiej przygody. Już niemowlęta uwielbiają bujać się na rowerze, a gdy dorosną mogą zabrać swój ukochany rower na spacer do parku

„Mam dwóch uczniów, bliźniaków w wieku ośmiu lat, uczestniczących w Programie Autyzmu w Minneapolis. W ostatnich latach ta dwójka znacznie poprawiła swoje zdolności motoryczne. Miałem okazję pracować z tą dwójką za pomocą Stridera i było to niezwykle korzystne dla ich równowagi i koordynacji. Byli mega podekscytowani, że rower jest dopasowany i że mogli używać pedałów”

– Troy Kirby, D/APE Trener

Kogo wspieramy?

Jesteśmy szczególnie dumni, że możemy wspierać All Kids Bike®. All Kids Bike to ogólnokrajowy ruch prowadzony przez fundację Strider, który urozmaica programy lekcji WF w publicznych przedszkolach (bez żadnych kosztów), korzystając z darowizn od osób fizycznych, firm i organizacji. Jak to działa? Wyobraź sobie, że każdy przedszkolak w kraju wie, jak jeździć na rowerze (na pedałach i tak dalej), zanim osiągnie pierwszą klasę. Aby dowiedzieć się więcej o tej kampanii lub złożyć wniosek o darowiznę dla swojej szkoły lub organizacji, odwiedź www.AllKidsBike.org.

Misją All Kids Bike jest nauczenie każdego dziecka jazdy na rowerze już w przedszkolu.

© 2020 Strider Sports International, Inc. All Rights Reserved. Trademarks, Privacy Policy

2221 N. Plaza Dr., Rapid City, SD 57702. Merchant outlet is US based.