Wydarzenia Strider

Według nas każdy powinien mieć szansę nauki jazdy na rowerze. Wydarzenia Strider to sposób wyrażenia miłości do rowerów, tu każdy może spróbować jazdy na rowerze! Mamy dwie różne kategorie wydarzeń i zachęcamy wszystkich – niezależnie od wieku i umiejętności – do udziału w tych wspaniałych przygodach.

Wybierz swoją kategorię
Przygoda

Przygoda z Strider

Wyścigi są fajne, ale przygoda jest równie ekscytująca! Wydarzenia Strider Przygoda właśnie takie są. Zachęcają malucha do odkrywania otaczającego go świata, jednocześnie rozwijając umiejętności i dobrze się bawiąc. Czy jesteś gotowy na najlepszą część? Imprezy Strider są dostępne tylko dla użytkowników Strider i ich rodzin. Zgadza się; należysz do ekskluzywnego klubu, który ma dostęp do wszystkich tych niesamowitych wydarzeń. Na co czekasz? Dołącz do nas w tych wspaniałych przygodach. Nie możemy się doczekać spotkania z Tobą!

 

Pomyśl o torze przeszkód, ale fajnym… i na rowerze. Strefa Strider Adventure to bezpieczne i przyjazne miejsce, które zachęca dzieci na każdym poziomie umiejętności do próbnej jazdy na rowerze Strider i zabawy z innymi dziećmi. Wszystko to przy jednoczesnym doskonaleniu i rozwijaniu ich umiejętności prowadzenia roweru. Obserwuj, jak Twoje dziecko kroczy z pewnością siebie i dumą po rampach i tunelach, a nawet O WIELE WIĘCEJ. Strefa Strider Adventure to zabawny i niesamowity sposób na zapoznanie dziecka z rowerami Strider. To nawet świetne miejsca dla doświadczonych użytkowników Striderów, w których mogą doskonalić bardziej zaawansowane umiejętności. Bez względu na umiejętności i wiek. Chcemy tylko, aby dzieci dobrze się bawiły, a w strefie Strider Adventure właśnie to robią, dajemy dzieciom szansę na nawiązanie nowych przyjaźni i stworzenie wspomnień na całe życie.

Jazda na rowerze to wspaniała przygoda. Przejażdżki Strider Explore to idealny sposób by dzieci poznały nowych przyjaciół i zdobyły nowe umiejętności na rowerze. Strider Explore Rides to imprezy, które koncentrują się na lokalnych społecznościach. Mogą to być przejażdżki Twoim ulubionym szlakiem rowerowym lub miejsca, które mają znaczenie historyczne lub kulturowe dla Twojej społeczności lub mogą być po prostu fajne. Dzieci mogą nauczyć się podczas nich czegoś nowego… na przykład zwiedzać lokalne muzeum. Strider Explore Rides daje dzieciom możliwość odkrywania otaczającego ich świata, rozwijania umiejętności na rowerze i poznawania nowych przyjaciół.

Pomyśl o najbardziej znanych miejscach na świecie: Waszyngton, Mount Rushmore, Taj Mahal, Big Ben, Wielki Mur, NASA. Wyścigi Strider Discovery Rides nie są wyścigami wyczynowymi, ale niezapomnianymi przejażdżkami, podczas których rodzice i ich dzieci mogą odkrywać wyjątkowe i inspirujące miejsca. Te wydarzenia są przeznaczone wyłącznie dla użytkowników Strider i ich rodzin. A kiedy mówimy o wyłączności, mamy DOKŁADNIE to na myśli. Wydarzenia nie są otwarte dla publiczności, a liczba rejestracji może być ograniczona. Te eventy dają Tobie i Twoim dzieciom szansę na spotkanie, dzielenie się swoją pasją z nowymi przyjaciółmi w jedynym w swoim rodzaju miejscu, do którego w innym przypadku nie mielibyście dostępu!

Konkurencje

Wyścigi Strider

Czym są imprezy Strider Racing? Pomyśl o najsłodszej rzeczy, jaką możesz sobie wyobrazić. Teraz odejmij szczeniaka. Powinieneś wyobrazić sobie drużynę Striderów ustawionych w kolejce do startu, gotowych do wyścigu. Te zawody nie tylko pozwalają zaprezentować swoje niesamowite umiejętności, ale także pomagają budować pewność siebie, która jest podstawą dobrego sportowego współzawodnictwa. I to… cóż, to trwa całe życie.

Strider Races to lokalne wyścigi, które są organizowane przez entuzjastów Striderów. Te wyścigi społecznościowe dają małym dzieciom (w wieku od 18 miesięcy do 6 lat) możliwość poznawania świata na dwóch kołach i uczestniczenia w przyjaznych i rodzinnych wydarzeniach. Wiesz, co jeszcze sprawia, że te wydarzenia są imponujące? Pozwalają członkom rodziny Strider łączyć się i dzielić swoją pasją do jazdy na rowerze. Kto wie, może sąsiad na dole to także Strider!

Uwielbiamy brać udział w wyścigach Strider Cup i poznawać nowych przyjaciół. Te wyścigi dają dzieciom szansę przetestowania swoich umiejętności Strider Balance Bike na kilku przystankach w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Nigdzie indziej nie znajdziesz czegoś takiego jak wyścig Strider Cup, ponieważ mogą w nim brać udział tylko użytkownicy Strider. Seria wyścigów Strider Cup skierowana jest bezpośrednio do dzieci w wieku 2-6 lat, które chcą poczuć dreszczyk emocji związany z wyścigami. Zachęcamy do udziału dzieci o różnym wzroście i umiejętnościach. Wstęp na wyścig jest bezpłatny dla rodzin i widzów; jednakże może obowiązywać opłata startowa dla zawodników.

znajdź nas na Facebooku!

Obserwuj nas na Facebooku a będziesz na bieżąco śledzić nasze wydarzenia!

© 2020 Strider Sports International, Inc. All Rights Reserved. Trademarks, Privacy Policy

2221 N. Plaza Dr., Rapid City, SD 57702. Merchant outlet is US based.