x

Kask MAHA

Kolor:
Rozmiar:
niedostępny
Klasyczny wygląd, lekka konstrukcja i 10 otworów wentylacyjnych zapewniających przepływ powietrza. Kask Maha daje dziecku ochronę jakiej potrzebuje i gwarantuje dopasowanie na najwyższym poziomie. 
149,00 zł
-
+
zakupy na raty
zakupy na raty
PIANKA EPS
Ekspandowany poliester to lekka pianka o zamkniętej strukturze komórkowej. Z uwagi na właściwości amortyzacyjne używany jest do produkcji kasków w wersjach o różnej gęstości.

ABS
Elastyczny, łatwo formowalny materiał termoplastyczny, odporny na wgniecenia i uszkodzenia.

Wkładki wykonane z pochłaniającego wilgoć antybakteryjnego materiału (nadają się do prania).

Klamrowy system zapinania.
 

Nikt jeszcze nie napisał opinii do tego produktu. Napisz pierwszą opinię.

Dodaj opinię

Twój e-mail będzie niewidoczny.

Twoja ocena:

Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych jest firma SG TRADE z siedzibą w Czarnkowie, ul. Krzyżowa 5. Twoje będziemy przetwarzać w celu opublikowania opinii, w celu jej analizy, oraz w celach marketingowych. Wyrażając swoją opinię możesz przy okazji dobrowolnie wyrazić zgodę na otrzymywanie od nas komunikacji handlowej. Masz prawo w każdym czasie cofnąć udzieloną zgodę na komunikację marketingową na stronie https://stridersports.pl/rezygnacja lub pisząc e-mail na adres info@stridersports.pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Pola oznaczone * są wymagane.

Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.