x

Bujak

5 kg
brak w magazynie

Jeśli Twoje dziecko jest ruchliwe i ciekawe świata, bujak STRIDER 12 zainspiruje je do aktywnego spędzania czasu i nauczy podstaw łapania równowagi Twoje dziecko nie musi chodzić by zacząć uczyć się umiejętności trzymania równowagi. A wszystko to przy użyciu specjalnej płozy która przekształca rowerek biegowy STRIDER 12 w idealną zabawkę. Nie ma lepszego sposobu na rozwinięcie umiejętności motorycznych u dziecka niż zapewnienie mu frajdy i ekscytacji związanej z jazdą na rowerze. Gdy dziecko zacznie chodzić z łatwością pożegna się z bujakiem i przesiądzie na rowerek biegowy. Rowerek biegowy STRIDER 12 który nauczy je balansu w każdych warunkach, podniesie zdolności motoryczne dziecka i zaszczepi w nim pewność siebie.

267,00 zł
zakupy na raty

Nikt jeszcze nie napisał opinii do tego produktu. Napisz pierwszą opinię.

Dodaj opinię

Twój e-mail będzie niewidoczny.

Twoja ocena:

Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych jest firma SG TRADE z siedzibą w Czarnkowie, ul. Krzyżowa 5. Twoje dane będziemy przetwarzać w celu opublikowania opinii, w celu jej analizy, oraz w celach marketingowych. Wyrażając swoją opinię możesz przy okazji dobrowolnie wyrazić zgodę na otrzymywanie od nas komunikacji handlowej. Masz prawo w każdym czasie cofnąć udzieloną zgodę na komunikację marketingową na stronie https://stridersports.pl/rezygnacja lub pisząc e-mail na adres info@stridersports.pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Pola oznaczone * są wymagane.

Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.