Dołącz do Rodziny STRIDER'a

Zobacz co możemy Ci zaoferować »

Naszą MISJĄ jest budowanie lekkich, sprawnych dostosowanych do każdej powierzchni rowerków,
które pozwalają złapać równowagę i koordynację na dwóch kółkach. Co najważniejsze STRIDER buduje pewność siebie wśród maluchów.
Jeżeli Twoje dziecko może chodzić, to Twoje dziecko może też jeździć!

czytaj więcej...

Oferta dla klienta indywidualnego

ROWEREK BIEGOWY STRIDER ST-4
STRIDER Rowerek biegowy STRIDER ST-4 posiada regulację siodełka od ok. 28 do 40 cm, regulowaną na wysokość kierownicę bez blokady kąta skrętu ale za to z miękką osłonką z napisem Strider w komplecie, lekkie, piankowe 12″ koła, zacisk siodełka i kierownicy z szybkozamykaczem do wygodnej regulacji i montażu bez użycia klucza oraz antypoślizgowe naklejki na tylnym widelcu podtrzymujące zmęczone stopy rowerowego biegacza. Strider waży ok. 3 kg. Wybierz kolor: zielony, czerwony, niebieski różowy (mogą być dokładane)

Cena: Zapraszamy do kontaktu

Wybierz kolor: zielony, czerwony, niebieski , różowy

ROWEREK BIEGOWY STRIDER SS-1
Rowerek biegowy Super Strider posiada regulację siodełka od 45 cm, regulowaną na wysokość kierownicę bez blokady kąta skrętu, szprychowe koła z pompowanymi oponami 16 cali o płytkim bieżniku, zacisk siodełka z szybkozamykaczem do wygodnej regulacji oraz duże antypoślizgowe naklejki na tylnym widelcu podtrzymujące zmęczone stopy rowerowego biegacza. Super Strider waży ok. 6,8 kg.

Cena: Zapraszamy do kontaktu

Wybierz kolor: zielony, czerwony, niebieski , czarny (mogą być dokładane)